NAJNOWSZA TECHNOLOGIA DDCI-OT

RADIANT – naukowo opracowana linia wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego, które zapewniają długi efekt, komfort i doskonałą tolerancję zabiegów estetycznych

• Technologia DDCI-OT
• Jednofazowy, dynamicznie sieciowany kwas hialuronowy
Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii DDCI-OT czyli dynamicznemu zoptymalizowanemu sieciowaniu tworzącemu udoskonalone wiązania międzycząsteczkowe RADIANT jest żelem, który optymalnie układa się w tkance, podczas gdy tradycyjne wypełniacze kwasu hialuronowego nie są w stanie wypełnić najmniejszych luk.

 .

WSKAŹNIK ELASTYCZNOŚCI G

 

Inną ważną właściwością fizyczną RADIANT jest idealnie dostosowany wskaźnik elastyczności – G. Dzięki niemu, żel jest zdolny do opierania się deformacjom przy przyłożonej sile. Żel o większej elastyczności posiada bardziej odporną strukturę, przez co ulega mniejszym zmianom kształtu pod wpływem ciśnienia.
Wypełniacze RADIANT o stężeniach 14 mg/ml, 12 mg/ml i 10 mg/ml mają niższy moduł sprężystości, dlatego będą bardziej odpowiednie dla obszarów skóry, które nie są poddawane wielu naciskom, takich jak fałd łzowy i usta.
Wypełniacze firmy RADIANT o stężeniu 18 mg/ml, 23 mg/ml i 26 mg/ml mają większą zdolność wytwarzania objętości i zwiększoną zdolność do wytrzymywania codziennych sił dynamicznych, takich jak ruchy mięśni twarzy; dlatego bardziej nadają się do takich obszarów, jak bruzdy nosowo-wargowe. Bardziej płynny żel na obszarze poddawanym wysokim ciśnieniom, nie będzie opierał się deformacjom. Byłby on ponadto popychany w kierunku obszaru o najmniejszej oporności, co spowodowałoby gorsze wyniki kliniczne i niższą trwałość procesu.

.

ULEPSZONA STRUKTURA MOLEKULARNA

.

Gęstość sieci bezpośrednio warunkuje zdolność pochłaniania wody. Przy większej liczbie powiązań sieciowych, łańcuchy kwasu hialuronowego układają się bliżej i są mniej elastyczne, co utrudnia połączenie z wodą. Dzięki zaawansowanej technologii DDCI-OT otrzymujemy żel o ulepszonej strukturze molekularnej, który zapewnia wolniejszą degradację izowolemiczną o jednorodnym stopniu wchłaniania w czasie i sprawia, że produkt jest wysoce biokompatybilny a jednocześnie daje długo utrzymujący się efekt estetyczny. Usieciowanie przekształca łańcuchy liniowe kwasu hialuronowego w trójwymiarową strukturę, która jest bardziej odporna na degradację enzymatyczną przy zachowaniu jej zgodności biologicznej.
RADIANT ma całkowitą zgodność biologiczną, jest lepkosprężysty, jałowy, apirogenny i przezroczysty; jego biodegradacja nie wpływa na architektonikę tkanek i umożliwia uzyskanie naturalnego efektu.